Strona główna Gorące tematy Kolejny rok szkoleń dla budowlańców z firmą ATLAS :

Kolejny rok szkoleń dla budowlańców z firmą ATLAS :

Dnia 17 października 2017 roku odbyło się szkolenie z firmą Atlas. Wzięli w nim udział uczniowie klasy drugiej, trzeciej i czwartej technikum budowlanego. Temat dotyczył podkładów i posadzek. Podczas prezentacji uczniowie poznali m.in. produkty firmy Atlas używane podczas wykonywania podkładów pod posadzki. Żadna teoria nie przyniesie rezultatów, jeśli nie będzie poparta praktyką. O tym przekonali się uczniowie, podczas własnoręcznie wykonywanych prac . Umiejętności nabyte podczas tego szkolenia,  dadzą efekty w postaci prawidłowo wykonanych prac. To dzisiejsze spotkanie to dla nich kolejne dodatkowe doświadczenie, które wzbogaci wiedzę, podniesie kwalifikacje, a certyfikat, jaki otrzymają będzie atutem na rynku pracy.