Strona główna Gorące tematy Rok szkolny 2017/2018 rozpoczęty

Rok szkolny 2017/2018 rozpoczęty

Dobra szkoła nie produkuje geniuszy,

tylko zdrowe społeczeństwo

 

W Zespole Szkól Budowowlanych w Brzegu dnia 4 września 2017 roku rozpoczął się kolejny etap edukacji. Ucznioiwe klas pierwszych spotkali się z wychowawcami, dyrekcją oraz gronem pedagogicznym  w sali gimnastycznej, by rozpocząć naukę na poziomie ponadgimnazjalnym w naszej szkole. W tym dniu Starosta Powiatu Brzeskiego Maciej Stefański oraz Naczelnik Wydziału Oświaty, Kuluty i Kultury Fizycznej  Mariusz Bochenek, podziękowali pani Monice Jurek za 15 lat pracy na stanowisku dyrektora ZSB. Wręczono także nominację nowej pani dyrektor Renacie Jabłońskiej - Denes.

Pierwszoklasistów serdecznie witali przestawiciele Samorządu Uczniowskiego. Nasi nowi uczniowie po uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego 2017/2018 udali się do klas, by poznać bliżej swoich wychowawców oraz plan zajęć.

 

Witamy ich i życzymy powodzenia w nowej szkole.