Strona główna Gorące tematy Zakończenie nauki w klasach III ZSZ

Zakończenie nauki w klasach III ZSZ

23 czerwca 2017 roku, dla uczniów klas III ZSZ, był dniem szczególnym . W tym dniu  odbierali świadectwa ukończenia trzyletniej nauki w Zespole Szkół Budowlanych w Brzegu. Zakończył się ważny etap w.  Nie będzie już wychowawców pilnujących  frekwencji, wspierających w trudnych chwilach.  Rozpoczął się czas samodzielnych, odpowiedzialnych decyzji życiowych, podejmowania wyboru miejsca pracy lub dalszej edukacji.

Koniec nauki to także czas pożegnania ze szkołą i sztandarem. Tego zaszczytu dostąpili Karolina Durmaj, Krystian Szyszka i Piotr Pańta.

W imieniu Dyrekcji, Grona Pedagogicznego oraz Całej Społeczności Uczniowskiej ZSB

życzymy by każdy Wasz wybór był słuszny, byście zawsze mieli wokół siebie prawdziwych przyjaciół.

 

 BĄDŹCIE  SZCZĘŚLIWI SZCZĘŚCIEM RODZINNYM I ZAWODOWYM