Strona główna Gorące tematy Włochy miejsce zagranicznych praktyk

Włochy miejsce zagranicznych praktyk

Zakończyły się zagraniczne praktyki klas trzecich technikum budowlanego, samochodowego i renowatorów elementów architektury we Włoszech. Były one zorganizowane w ramach projektu Erasmus pn. Staż zagraniczny szansą na sukces zawodowy. Wzięło w nim udział 9 uczniów Zespołu Szkół Budowlanych. W tym roku nasza młodziez miała niezwykłe miejsce zakwaterowania. Był nim klasztor Kapuscynów w uroczej miejscowości Cesena. W ramach pobytu poza pracą zorganzowano wycieczkę do Florencji, Wenecji oraz parku rozrywki Mirabilandii. Opiekunkami wyjazdu były panie Bogusława Kopczyńska, Beata Musiał i Sandra Ledwig. W połowie praktyk kontrolę nad ich przebiegiem dokonała pnai dyrektor Monika Jurek odwiedzając wszystkie miejsca pracy naszej młodzieży.