Strona główna Gorące tematy Oliwia Flis z klasy II ZA mistrzem szkoły w szachach

Oliwia Flis z klasy II ZA mistrzem szkoły w szachach

Od dnia 23 stycznia 2017 roku  po raz trzeci uczniowie naszej szkoły brali udział w  Mistrzostwach Szkoły w szachach szybkich . Zgłosiło się 11 graczy - 7 chłopców i 3 dziewczyny.  Turniej trwał aż 8 dni.  Rozegrano  110 partii. W tym roku czarnym koniem okazała się Oliwia Flis uczennica  klasy II  ZA z Zasadniczej Szkoły Zawodowej Drugie miejsce wywalczył  Miłosz Partyka z klasy III TRS a trzecie Patryk Kaleta z klasy III TL.

Kolejne miejsca zajęli  uczniowie klasy III TL tj. 5 miejsce  Paula Krawczyk i drugie w klasyfikacji dziewcząt, 6. Radosław Babiarz, 7. Jakub Lipa 8.Klaudia Getko i trzecie  w klasyfikacji dziewcząt, 9. Kacper Kiesiński, 10. Dawid Babiarz i 11. Krystian Ciupik . Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy. Najlepsi z nich Oliwia, Miłosz  i Patryk  nagrodę rzeczową – szachy i warcaby magnetyczne dużego formatu.

Wszystkim uczestnikom GRATULUJEMY – gra w szachy to gra trudna, wymagająca inteligencji i umiejętności szybkiego podejmowania decyzji – to gra królewska.