Strona główna Gorące tematy Łazienki –szkolenie z firma ATLAS

Łazienki –szkolenie z firma ATLAS

Dnia 16 grudnia 2016 roku odbyło się kolejne szkolenie z przedstawicielem firmy Atlas.Tematem szkolenia były łazienki. Proces wykonania prac wykończeniowych w łazienkach można podzielić na kilka etapów. Przede wszystkim prace te powinny być wykonywane po zakończeniu prac stanu surowego, ustabilizowaniu budynku (dotyczy nowych obiektów) i zakończeniu wszelkich prac instalacyjnych (wodno-kanalizacyjnych, elektrycznych, grzewczych). Uczniowie poznali techniki prawidłowego wykonania izolacji i płytek ceramicznych w łazienkach oraz nowoczesne fugi epoksydowe.

Dzisiejsze spotkanie to dla uczniów kolejne dodatkowe doświadczenie, które wzbogaci wiedzę, podniesie kwalifikacje, a certyfikat, jaki otrzymają będzie atutem na rynku pracy.