Strona główna Gorące tematy Cykl szkoleń z firmą Atlas

Cykl szkoleń z firmą Atlas

Dnia 18  października odbyło się  drugie  w tym roku szkolnym szkolenie z firmą Atlas  a    siódme  w ramach Innowacji budowlanej realizowanej przez klasy technikum budowlanego. Certyfikowany wykonawca firmy ATLAS pan Rafał Toppich przedstawił, prezentację dotyczącą   technologii   podkładów stosowanych w budownictwie- stosowane materiały , techniki wykonawcze oraz najczęściej  popełniane błędy. Zajęcia bardzo ciekawie poprowadzone miały charakter aktywizujący – uczniowie brali udział w ćwiczeniach, odpowiadali na pytania eksperta. Po raz  drugi  w szkoleniu  z firmą Atlas wzięli uczniowie  klasy pierwszej technikum budowlanego. Wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki. Młodzież już nie może się doczekać  kolejnych szkoleń, które będą realizowane  w tym roku szkolnym.