Strona główna Gorące tematy Pierwsze w tym roku szkolnym szkolenie z firmą Atlas- Docieplenia

Pierwsze w tym roku szkolnym szkolenie z firmą Atlas- Docieplenia

Dnia 13 września odbyło się o pierwsze  w tym roku szkolnym szkolenie z firmą Atlas  a   szóste  w ramach Innowacji budowlanej realizowanej przez klasy technikum budowlanego. Certyfikowany wykonawca firmy ATLAS pan Rafał Toppich przedstawił, prezentację dotyczącą   technologii dociepleń  : stosowane materiały , techniki wykonawcze oraz najczęściej  popełniane błędy. Zajęcia bardzo ciekawie poprowadzone miały charakter aktywizujący – uczniowie brali udział w ćwiczeniach, odpowiadali na pytania eksperta. Po raz pierwszy  w szkoleniu  z firmą Atlas wzięli uczniowie  klasy pierwszej technikum budowlanego.Wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki. Młodzież już nie może się doczekać  kolejnych szkoleń, które będą realizowane  w tym roku szkolnym.