Strona główna Gorące tematy II Potyczki Klas Mundurowych

II Potyczki Klas Mundurowych

Uczniowie klas ITL i IITL dnia 03 czerwca 2016 roku wzięli udział w II Potyczkach Klas Mundurowych, zorganizowanych przez Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego w Oławie. Zdobyliśmy wyróżnienie, a w przyszłym roku szkolnym będziemy chcieli uplasować się w ścisłej trójce zwycięzców. Konkurencje, w których braliśmy udział: bieg wahadłowy, tor przeszkód, podciąganie się na drążku, rzut granatem do celu, brzuszki, pompki, rzut piłką lekarską, pierwsza pomoc i konkurs wiedzy z edukacji mundurowej. Ponadto obejrzeliśmy mecz piłki nożnej pracodawców z uczniami CKUiZ w Ołąwie.

Andrzej Pawlicki