Strona główna Gorące tematy Ostatnie szkolenie z firmą Atlas- Gładzie i farby wewnętrzne

Ostatnie szkolenie z firmą Atlas- Gładzie i farby wewnętrzne

Dnia 17 maja odbyło się ostatnie szkolenie z firmą Atlas  w ramach Innowacji budowlanej realizowanej przez klasy technikum budowlanego. Certyfikowany wykonawca firmy ATLAS pan R. Toppich przedstawił, prezentację dotyczącą podziału, technologii gruntowania i nakładania gładzi oraz przygotowanie podłoża pod malowanie.

Zajęcia miały charakter aktywizujący – uczniowie brali udział w ćwiczeniach, odpowiadali na pytania eksperta. Najbardziej aktywni uczniowie : Kamil Fiedor i Maciej Dewerenda  zostali nagrodzeni upominkami.

Wszyscy uczestnicy otrzymali również drobne upominki. Młodzież już nie może się doczekać  kolejnych szkoleń, które będą rfealizowane już od września.