Strona główna Gorące tematy Nasi logistycy wojskowi na szkoleniu w Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych we Wrocławiu

Dnia 04 kwietnia 2016 uczniowie klasy ITL i IITL - technik logistyk - logistyka wojskowa wzięli udział w ćwiczeniach wojskowych -  musztrze i torze przeszkód w centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych we Wrocławiu. Instruktor wychowania fizycznego - pan Sebastian Piller przeszkolił naszych logistyków w musztrze, biegu patrolowym a także sprawdził ich sprawność fizyczną.

Następnie uczniowie wraz z panem Wojciechem Osypiukiem zapoznali się z zasadami noszenia munduru, pracą komadosa i obejrzeli film o Dniu Flagi Państwowej. Ten dzień był dla logistyków doskonałą okazją do zapoznania się z prawdziwymi szkoleniami wojskowymi. Mimo dużego wysiłku fizycznego, uczniowie zgłaszają chęć udziału w kolejnym szkoleniu tego typu. Tematem kolejnego będzie przetrwanie w warunkach wojskowych.