Strona główna Gorące tematy Firma ATLAS szkoli przyszłych fachowców

Firma ATLAS szkoli przyszłych fachowców

W związku z patronatem, jakim firma ATLAS objęła naszą szkołę dnia 01 marca zostało przeprowadzone pierwsze szkolenie dla uczniów technikum budowlanego. Pierwszymi klasami, które zostały przeszkolone na temat „Podkłady i posadzki” były klasa ITB, IITR i IIITB.

Certyfikowany wykonawca firmy ATLAS pan R. Toppich przedstawił prezentację dotyczącą podkładów i  podłóg omawiając w bardzo ciekawy sposób wszystkie etapy wykonywania tych elementów. Na konkretnych praktycznych przykładach opisywał błędy wykonawcze, jakie często popełniają fachowcy w temacie podkładów. Uczniowie mieli okazję własnoręcznie  wykonywać wylewki.  Wszyscy byli bardzo zaciekawieni tą tematyką. Po zakończeniu szkolenia uczniowie   otrzymali pamiątkowe gadżety od firmy ATLAS.

Projekt ATLASA jest dostosowany do aktualnie panujących standardów w branży budowlanej i wykonawstwie w kontekście wiedzy i umiejętności związanych z używaniem produktów chemii budowlanej oraz najnowszych technologii.

Organizatorzy projektu chcą wspierać przyszłych wykonawców, jeszcze przed rozpoczęciem przez nich profesjonalnej kariery zawodowej, poprzez pracę z konkretnymi produktami i rozwiązaniami systemowymi.