Strona główna Gorące tematy Zostań fachowcen

Zostań fachowcen

Zostań fachowcem - pod takim hasłem 28 stycznia 2016 roku Zespół Szkół Budowlanych w Brzegu  zorganizował Dzień Szkoły Zawodowej. Zaprosiliśmy młodzież gimnazjalną by przekonała  się, że nasza szkoła daje szanse na zdobycie ciekawego zawodu. Gimnazjaliści uczestniczyli w prezentacjach poszczególnych kierunków kształcenia jakie oferujemy w Technikum nr 3 oraz pokazaliśmy, że Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 3 daje ogromne szanse na udane przyszłe życie zawodowe.

Przewodnikami naszych gości byli uczniowie w mundurach z  klasy technikum logistycznego o specjalności logistyka wojskowa. Uczniowie gimnazjów zobaczyli prezentacje zawodów  - budowlanych, renowacji zabytków architektury,logistyków wojskowych, mechaników pojazdów samochodowych, kucharzy,cukierników i sprzedawców,Cukiernicy częstowali swoimi wypiekami promując swoją słodką specjalność.

Młodziez odwiedziła  szkolną siłownię, salkę fitness oraz szkolny salon fryzjerski.

W trakcie wizyty gimnazjaliści mogli obejrzeć także zmagania uczniów klas fryzjerskich w II edycji międzyszkolnego konkursiu fryzjerskiego "Karnawałoiwy zawrót głowy w oczach młodych fryzjerów"