Jasełka 2015

"Bez tej miłości nie ma dobrego świata " Pod takich hasłem  w tym roku przygotowaliśmy szkolne Jasełka by przekazać naszej publiczności, że Swiat nie jest zły.. Bóg zła nie stworzył. To człowiek  zgrzeszył nie doceniając danej mu wolności. W przedstawieniu pojawili się św. Rodzina - Maryja,z Dzieciątkiem i Józefem, Aniołowie, św. Jan Kanty, zły Herod i Diabły. Do szopki dotarli pastuszkowie i pastereczki oraz  trzej królowie. Nie mogło, jak zawsze zabraknąć anielskiego chóru śpiewającego nasze polskie kolędy. W tle towarzyszyła jasełkom filmowa prezentacja odzwierciedlająca teksty dialogów i kolęd. Podsumowaniem myśli przewodniej przedstawienia bożonarodzeniowego  była piosenka  Znak pokoju.