Strona główna Gorące tematy Wigilia Samorządu Uczniowskiego

Wigilia Samorządu Uczniowskiego

Tradycją naszej szkoły są Wigilie Samorządu Uczniowskiego. W tym roku również młodzież, zaangażowana w pracę tego ważnego organu funkcjonującego w szkole, spotkała się w świątecznie udekorowanej auli by podzielić się opłatkiem, złożyć sobie życzenia, pośpiewać kolędy oraz zacieśniać więzi między wszystkimi, którzy aktywnie działają na rzecz klasy i szkoły. W spotkaniu opłatkowym wzięłi udział zaproszeni goście - dyrekcja szkoły pani Monika Jurek i Janusz Kowalski, szkolny pedagog pani Beata Łukaszewicz, katecheta Tomasz Wypych oraz panie z Rady Rodziców Iwona Linkowska i Iwona Stopińska-Hryniuk.  Jak zawsze motorem tych działań były opiekunki SU panie Agata Scąber i Sandra Ledwig. Pod ich czujnym okiem przygotowano całą imprezę stwarzając ciepłą, przyjacielską atmosferę.