Strona główna Gorące tematy Szkolenie budowlańców w ramach innowacji

Szkolenie budowlańców w ramach innowacji

Dnia 17 grudnia w ramach innowacji dla  technika budownictwa  – NOWOCZESNE TECHNOLOGIE WYKOŃCZENIA WNĘTRZ WSPOMAGANE PROGRAMAMI KOMPUTEROWYMI  - w naszej pracowni budowlanej odbyła się  prezentacja i szkolenie  firmy ŚNIEŻKA , czołowego producenta farb i lakierów w Polsce.  Przedstawiciel handlowy firmy pan Krzysztof Maziarz zaprezentował kolekcję 4 spośród 14  systemów dekoracyjnych Magnat Style: powłokę dekoracyjną MICATTO, VELATURĘ, GLINKĘ WENECKĄ i PERLA SABIĘ  oraz inne materiały swojej firmy. Pokazał również narzędzia i sprzęt rekomendowane przez firmę.

W pokazie wzięli udział uczniowie klasy I i III technikum budowlanego. Uczniowie pilnie przyglądali się wykonywaniu struktur. Młodzież uzyskała szereg cennych wskazówek dotyczących poprawnego zaplanowania prac malarskich, które pozwolą uniknąć niepotrzebnych przestojów wynikających z właściwości farb, np. koniecznej kolejności nakładania poszczególnych warstw lub czasu ich schnięcia. Uczniowi otrzymali drobne upominki od firmy „Śnieżka”. Nad przebiegiem całego spotkania czuwała nauczycielka mgr inż. Beata Jakimiuk.