Strona główna Gorące tematy Kiermasz świąteczny dla Leosia

Kiermasz świąteczny dla Leosia

Po raz drugi w Zespole Szkół Budowlanych w Brzegu młodzież, Samorząd Uczniowski wraz z nauczycielami zorganizowała akcję na rzecz Leosia Szczepańskiego. Inicjatorami  tego kiermaszu była klasa 2 technikum logistycznego ale ozdoby świąteczne wykonali nie tylko uczniowie ale i nauczyciele. Autorami bombek, kartek świątecznych, bałwanków i stroików były Ula Stojanowska, Tetyana Bevska, Dorota Owsiak, Kamila Łaskarzewska i Klaudia Gamota. Gipsowe aniołki wykonali, w szkolnej pracowni sztukatorskiej, panowie z klasy 2 technikum renowacji zabytków architektury.

W tym dniu licytowano także płytę Kamila Bednarka "Oddycham" z autografem. Sprzedano najnowszy krążek za 100 zł co nie  jest małą sumą jak na warunki licytacji w szkole. Nasz, tak mogę napisać o Leosiu, podopieczny towazryszył akcji, jest dzieckiem odważnym i radosnym. N a rękach mamy, dziewcząt i chłopców z budowlanki obserwował całą imprezę.Podarował parę buziaków dziewczętom i zatańczył z nami  Taniec belgijski, oczywiście na rękach jednego z tancerzy.

Na podsumowanie akcji przyjdzie czas później, ponieważ,  w trakcie pisania relacji kiermasz trwa nadal. Za tydzierń kolejne spotkanie dla Leosia. W tym dniu organzowanie będzie także  karaoke piosenek świątecznych w języku angielskim.

,