Strona główna Gorące tematy Wizyta w firmie IFM Ecolink

Wizyta w firmie IFM Ecolink

W dniu 26 listopada 2015 r uczniowie klasy II TRS Damian Kita, Szymon Ostrowski, Dorian Macyszyn, Bartosz Chmielewski, Grzegorz Klucznik z opiekunem panem. Dariuszem Nowackim uczestniczyli w spotkaniu podsumowującym pracę zespołu Design Thinking w firmie IFM Ecolink w Opolu. W spotkaniu uczestniczyli także przedstawiciel firmy IFM Ecolink Pani Monika Ciborek – Sofińska i Pani Barbara Mrożek z Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki w Opolu.

Pani Barbara Mrożek podsumowała cykl czterech spotkań w ramach, których uczestnicy poznali się nową metodę rozwiązywania problemów projektowania Design Thinking a także mogli praktycznie ją wykorzystać wykonując projekt zaproponowany przez firmę IFM Ecolink – Elektroniczny system ewidencji szkoleń i kursów (na podstawie czytnika magnetycznego).

Przedstawiciel IFM Ecolink Pani Monika Ciborek – Sofińska podsumowała zakres prac wykonanych przez uczniów w ramach projektu zaproponowanego przez firmę. Projekt ten stał się podstawą do dalszych prac nad systemem ewidencji pracowników tej firmy. Na zakończenie przedstawiciel firmy wręczył uczestnikom projektu zestaw firmowych gadżetów w podziękowaniu za wkład i wysiłek wniesiony w ten projekt.