Strona główna Logistyka wojskowa Wizyta logistyków w Wyższej Szkole Oficerskiej we Wrocławiu

Wizyta logistyków w Wyższej Szkole Oficerskiej we Wrocławiu

Klasa 1 technikum logistycznego o spejclaności logistyka wojskowa dnia 27 listopada 2015 roku odwiedziła Wyższą Szkołę Oficerską we Wrocławiu. W ramach innowacji realizowanej pod kierunkiem pana Andrzeja Pawlickiego klasa pierwsza zapoznała się z uczelnią szkolącą kadrę oficerską Wojska Polskiego. Na tej uczelni można także studiowac na kierunkach cywilnych.Zaprezentowano nam, w ramach wizyty, salę tradycji, młodzież obejrzała film o dniu codziennym kadetów, miała możliwośc poznania sprzętu. O tym jak wyglądają studia na WSO opowiadali studenci kierunku wojskowego oprowadzający naszą młodzież po jednostce.

Zaplanowano już kolejne spotkanie dla klas czwartym logistyki wojskowej.