Strona główna Gorące tematy Szalone wsparcie na starcie

Szalone wsparcie na starcie

WSPARCIE NA STARCIE  to fantastyczna impreza integrująca  uczniów klas pierwszych, organizowana co roku,  przez  Samorząd Uczniowski . Spotkanie prowadzili Szymon Ostrowski i  i Maciej Dewerenda zapraszając klasy do wspólnej zabawy,Jest to sprawdzian jedności klasy, zdolności artystycznych, poczucia humoru i sprawności fizycznej. Każdy może wykazać się umiejętnościami, które dadzą klasie zwycięstwo w tym zabawnym spotkaniu.

Szacowne Jury  w składzie pani Beata Łukaszewicz , Krystyna Sternal oraz przedstawicielka SU Dorota Owsiak, oceniało wiele śmiesznych konkurencji takich jak mini playback show gdzie w zabawny, dowcipny sposób uczniowie prezentowali znany teledysk. Była  prezentacja  kierunku nauki danej klasy, językołamacz, zbiorowa skakanka czy przeciąganie liny .

Do konkurencji zaproszono też wychowawców klas I  dając im nie lada zadanie. Musieli  przedstawić swoim uczniom wylosowany kalambur.  Zadania do kalamburu zaczerpnięto z bogactwa polskich przysłów ludowych. Było dużo śmiechu, było głośno i wesoło. W imprezie Wsparcie na Starcie  brały udział  2 klasy Technikum  nr 3 oraz  3 klasy Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 3

W tym roku  zwyciężyła klasa 1 Technikum logistycznego, w nagrodę otrzymując dofinansowanie  zorganizowanego przez siebie wyjazdu.

Wszyscy uczestnicy, w ramach promocji zdrowego stylu życia, otrzymali jabłka i banany.

BYŁO RADOŚNIE, WESOŁO I ZDROWO