Strona główna Logistyka wojskowa Logistycy w Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych we Wrocławiu.

Logistycy w Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych we Wrocławiu.

To już po raz drugi młodzież z technikum logistycznego o profilu wojskowym pojechała do Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych we Wrocławiu. Uczniowie klasy pierwszej dnia18 września 2015 zwiedzali Salę Tradycji, Park sprzętu technicznego oraz Laboratorium chemiczne. Za bramą witał nas wrocławski krasnal saper wraz z wykładowcą i studentami uczelni. Jego celem było zapoznanie przyszłych logistyków wojskowych z uczelniami kształcącymi Wojsko Polskie. Młodzież wpisała się do Księgi pamiątkowej obiecując, że chętnie tu wróci Wyjazd zorganizował pan Andrzej Pawlicki nauczyciel zawodu, twórca innowacji dzięki której powstał profil wojskowy. Kolejne wyjazdy na pewno już niedługo.