Strona główna Gorące tematy Zlate Hory - edukacja w terenie

Zlate Hory - edukacja w terenie

Dnia 2 czerwca 2015 roku klasa 3 technikum logistycznego oraz samochodowego wraz z panią Elżbietą Francuz i Andrzejem Pawlickim  pojechali do Czech na zajęcia w terenie w ramach realizacji podstawy programowej z zakresu rozszerzonej geografii. W ramach programu wycieczki edukacyjnej zaplanowano zobaczenie stalaktyktów i  stalagmitów - niezwykłych wytworów natury. Jaskinia na Pomezi zachwyca każdego, kto ją zobaczy. Tak też było z naszą mlołdzieżą. W drodze powrotnej  zajrzeliśmy do uzdrowiska Jesenik orazdotarliśmy do atrakcji Zlotych Hoir - Zlatorudnych Młynów. Wyjazdy edukacyjne to jedna z ciekawszych, interesujących form edukacji  w szkole. Pokazanie uczniom zjawisk i tworów przyrody w naturze o wiele bardzioej utrwala wiedzę na ich temat niż wykład.