Strona główna Gorące tematy Ratownicy marzeń

Ratownicy marzeń

Każdy chyba chciałby przeżyć swoje życie i być szczęśliwym człowiekiem . Żeby wytrwać w świecie, który się ciągle zmienia trzeba mieć niezwykle silną kotwicę fundamentalnych wartości i jasną świadomość tego, co dla nas jest naprawdę istotne.

Kim jestem ? Dokąd zmierzam? Co jest dla mnie najważniejsze? Co może uczynić mnie człówiekiem spełnioonym i szczęśiwym?  Co zagraża szczęściu? Jak nie zaprzepaścić swich marzeń? Na te i inne pytania poszukiwaliśmy odpowiedzi wspólnie z realizatorami programiu "Ratownicy marzreń". W spotkaniach, które odbyły się dnia 23 kwietnia 2015 wzięli udział uczniowie klas drugich.

Więcej takich spotkań! - to wspólna opinia zarówno uczniów, jak i biorących udział w programie nauczycieli.