Strona główna Logistyka wojskowa Logistycy z 10 Opolskiej Brygady Logistycznej w ZSB

Logistycy z 10 Opolskiej Brygady Logistycznej w ZSB

Dnia 08 kwietnia 2015 roku odwiedzili naszą szkołę żołnierze z 10 Opolskiej Brygady Logistycznej. W ramach spotkania zaprezentowano działania logistyków podczas misjii pokojowych, wykorzystywany sprzęt oraz zasady uczetsnictwa w tego typu wyjazdach.

Uczniowie klasy pierwszej technikum logistycznego - logistyki wojskowej mogli przymierzyć mundur, zapoznać się z obsługą broni wykorzystywanej w misjach oraz poznać smak żołnierskich racji żywnościowych.

Spotkanie bardzo podobało się młodzieży. Prelekcja i pokaz sprzętu przygotowany przez żołnierzy z 10 Opolskiej Brygady Logistycznej były bardzo interesujące. Uczniowie klas logistycznych czekają na kolejne tego typu wizyty.