Strona główna Gorące tematy Wiosennie i sportowo w ZSBi i w Brzegu

Wiosennie i sportowo w ZSBi i w Brzegu

Pierwszy dzień wiosny w naszej szkole upłynął w atmosferze sportowej zabawy oraz radosnego korowodu poszukującego oznak świadczących o rozpoczęciu nowej pory roku - WIOSNY. Uczniowie chętnie przebrali się, by pod wodzą księcia Jerzego II Piasta naszego patrona oraz jego małżonki Barbary rozweselić szkolną brać. Barwny korowód wyruszył także do Brzegu przypominając o tym, że mamy już WIOSNĘ

Dotarliśmy do Burmistrza Miasta Brzegu pana Jerzego Wrębiaka. Do wspólnego świętowania zaprosiliśmy naszych stróżów prawa z Komendy olicji oraz mieszkańców naszego miasta.. Ten radosny happening to interesująca for ma szkolnych obchodów Pierwszego Dnia Wiosny.

Młodzież wykazała się pomysłowością w tworzeniu wiosennych kreacji wyciągając z szaf i babcinych strychów koszule, sukienki i bluzy ustrojone w kwiaty Zamiast Marzanny była gałązka z papierowymi, kolorowymi ozdobamii zwiastującymi nadchodzącą, cieplejszą porę roku oraz zblizające się szybkimi krokami wakacje.

Wypuiścić wiosnę z aresztu - happening zobacz na Brzeg24.pl