Strona główna Gorące tematy Pracownia fryzjerska otwarta

Pracownia fryzjerska otwarta

Zespół Szkół Budowlanych w Brzegu ma nową pracown ię do nauki zawodu. Dnia 10 marca 2015 roku, w trakcie I Międzyszkolnego Konkursu Fryzjezrskiego, pani dyrektor Monika Jurek oraz pan Rafał Wiewióra, uroczyście przecięli wstęgę otwierając szkolną pracownię fryzjerską, w której nasi uczniowie będą szkolili swoje umiejętności praktyczne. Dzięki hojności pana Rafała oraz pracy uczniów klas budowlanych mamy kolejną salę do nauki zawodu. Zajęcia w tym gabinecie będzie prowadziła pani Sandra Ledwig nauczyciel przedmiotów zawodowych szkoląca przyszłych adeptów zawodu fryzjerskiego. Nowa pracownia to mały salon fryzjerski, gdzie młodzież będzie zdobywała pierwsze szlify w wykonywaniu czynności z jakimi spotykają się w swoim przyszłym miejscu pracy.

.