Strona główna Logistyka wojskowa Wizyta logistyków w Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych we Wrocławiu

Wiadomość

• JW_SIG_PRG

Dnia 27 lutego młodzież z klasy I technikum logistycznego o profilu wojskowym wraz ze starszymi rocznikami odwiedziła Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych we Wrocławiu. To już kolejna tego typu wizyta dla logistyków. Ich organizatorem jest pan Andrzej Pawlicki nauczyciel zawodu, twórca innowacji dzięki której powstał profil wojskowy. Wyjazd ten miał na celu zapoznanie uczniów, którzy wybrali ten kierunek edukacji, z uczelniami kształcącymi Wojsko Polskie. W programie wizyty zwiedzaliśmy m.in.Salę Tradycji, Park sprzętu technicznego oraz Laboratorium chemiczne.

Za bramą witał nas wrocławski krasnal saper wraz z wykładowcą i studentami uczelni. W planach kolejny wyjazd do Nysy.

{gallery}centrumwojsk{/gallery}