Strona główna Gorące tematy Warto się uczyć

Warto się uczyć

Warto się uczyć!

Dnia 5 lutego 2015 Adam Drożdżak z klasy 4 technikum budowlanego odebrał stypendium w ramach projektu "Program pomocy stypendialnej województwa opolskiego dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych".

Na uroczystość, która miała miejsce w Sali Orła Białego Urzędu Marszałkowskiego w Opolu zostali zaproszeni uczniowie, którzy wykazali się osiągnięciami - wysoką średnią z wszystkich ocen powyżej 5,23 oraz średnią z trzech przedmiotów matematytczno-przyordcniczo-technicznych powyżej 5,38. Nasz Adam dzisiaj po raz drugi odwiedził Opole odbierając kolejne, otrzymane w tym roku stypendium. To dobra forma motywacji do naukii osiągania sukcesów edukacyjnych oraz zachęta do wybierania w przyszłości kierunków studiów istotnych dla rozwoju gospodarki naszego województwa.

Obecne na uroczystości właze Kuratorium oraz Urzędu Marszałkowskiego podkreślały wagę nauki oraz jej finansowe wsparcie jako ważne źródło motywacji.

Gratulujemy Adamowi uzyskania kolejnego stypendium. Życzymy zdanej maturył na 100 % oraz dostania się bez problemu na wymarzony kierunek studiów.