Strona główna Wolontariat ,, WARTO POMAGAĆ TO NIC NIE BOLI "

,, WARTO POMAGAĆ TO NIC NIE BOLI "

Jak ten czas szybko leci , minęło już  5 ładnych ,intensywnych lat pracy na rzecz potrzebujących w Szkolnym Kole Caritas. Dla wielu już absolwentów to jest czas wspomnień ,uśmiechu, wzruszeń i zadumy. Przez ten czas nasi wolontariusze swoje serce i wolny czas poświęcali na wielu obszarach szkolnego i lokalnego środowiska. Zbiórki żywności , odzieży, Św. Mikołaj w BCM , Domu Dziecka i ZSS Brzeg . Współpraca z Caritas Brzeg  i Dar Szpiku, BCM , schroniskiem św. Brata Alberta , Hospicjum Domowym  dla Dzieci we Wrocławiu , kolejne edycje Dnia Dawców Szpiku Kostnego , uczestnictwo w kolejnych edycjach konkursu ,, 8 wspaniałych " , zresztą z sukcesem i wiele innych pięknych inicjatyw przysporzyło nam dużo ciepłych chwil i radości. Z tej okazji wszystkim wolontariuszom naszej szkoły życzę dużych serc , uśmiechu , spełnienia w życiu osobistym i szkolnym.

z pozdrowieniem opiekun SKC

Tomasz Wypych