Last Christmas

Mamy bardzo rozśpiewaną młodnizież. Na holu szkoły 12 grudnia 2014 odbyło się świąteczne karaokre bożonarodzeniowych piosenek śpiewanych po angielsku. Na długiej przerwie, w trakcie wystepu, dopisaa publiczność, która dopingowała swoje koleżanki i kolegów w trakcie występu. Wybrano najbardziej znane  Christmas songs - Paula Mc.Cartneya - Wonderful Christmas Time, Linkin Park -  Roads untravel, Marii Carey - All I want for Christmas is You, Celine Dion - So this is Christmas oraz Merry Christmas everyone. Na  wspólny finał  zaśpiewano piosenkę Last Christmas.

Oto odważni wykonawcy - Jan Chołolniewski, Maximilian Eisele, Kinga Skwarek, akompaniament Damian Kita, Paulina Nawrot, Dorota Owsiak oraz trio "nasze Aniołki Charliego" Dominika Linkowska, Agnieszka Poborska,Anna Malewicka. Na bis, dla całej szkolnej publiczności, Kinga i Janek wrócili na polski rynek i zaśpiewali Zanim pójdę zespołu Happy sad nawiązując już do Walentynek. Może to zapowiedź kolejnego występu. Karaoke zorganizowała anglistka pani Beata Ciszkiewicz.  Imprezę prowadzili Paulina Nawrot i Adam Drożdżak, którzy wzmacianli wykonawców słodkściami.