Strona główna Gorące tematy Nasi wolontariusze w Zespole Szkół Specjalnych w Brzegu

Nasi wolontariusze w Zespole Szkół Specjalnych w Brzegu

Od wielu lat Zespół Szkół Budowlanych w Brzegu , w ramach współpracy, wspomaga nauczycieli Zespołu Szkół Specjlanych w organizacji ważnej wizyty ukochanego przez dzieci świętego biskupa  Mikołaja z Miry W tym roku nasi szkolni wolontatriusze zawitali  do ZSS  wcielając się w  role:  Anioła - Sandra Głowińska, Diabła - Janek Chołoniewski oraz najmilszą i oczekiwaną postać świętego Mikołaja - pan Tomasz Wypych.

Spotkanie z uczniami to niezapomniane przeżycie o czym świadczy przejęcie z jakim św. Mikołaj rozdawał prezenty. Dzieci ze swej strony przygotowały niespodziankę w formie występów artystycznych. Radosne, uśmiechnięte buzie były najlepszą nagrodą za wysiłek św. Mikołaja i towarzyszących mu pomocników.