Strona główna Gorące tematy Kursy pedagogiczne dla instruktorów praktycznej nauki zawodu

Kursy pedagogiczne dla instruktorów praktycznej nauki zawodu

Planowany kurs pedagogiczny dla instruktorów praktycznej nauki zawodu

Zespół Szkół Budowlanych im. Księcia  Jerzego  II Piasta w Brzegu  wychodząc naprzeciw potrzebom  przyszłych  i aktualnych  pracodawców  dla naszych uczniów Zasadniczej Szkoły Zawodowej ( pracowników młodocianych )  informuje,  że planuje  na terenie szkoły zorganizować  kurs pedagogiczny dla instruktorów praktycznej nauki zawodu. Celem kursu jest nabycie  wiedzy i umiejętności z zakresu podstaw pedagogiki, psychologii, metodyki oraz praktyki metodycznej.  Kurs przeznaczony jest dla osób chcących pełnić funkcje instruktora praktycznej nauki zawodu.

·
          Planowany początek kursu  - marzec 2015 r..Do zrealizowania przewidzianych jest 80 godzin ,

·         Zajęcia w dni powszednie w godzinach popołudniowych( ewentualnie także  sobota),

·         Czas trwania kursu około 2 miesiące

·         Miejsce  kursu – ZSB Brzeg ul. Kamienna  3

·         Kurs  przeprowadzi  jednostka  zewnętrzna z uprawnieniami i za zgodą Opolskiego Kuratora  Oświaty,

·         Kurs płatny  ( przewidywana cena kursu 700 - 800 zł)

·         Minimalna liczba  słuchaczy – 15.

Zainteresowanych prosimy o kontakt.
Informacji  udziela  Kierownik szkolenia praktycznego  mgr inż. Roman Zięba- tel. 663 995 888.
Bardzo prosimy  o kontakt  drogą elektroniczną; Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.