Strona główna Gorące tematy IV Brzeski Bieg Niepodległości

IV Brzeski Bieg Niepodległości

To już po raz czwarty dzieci, młodzież oraz mieszkańcy Brzegu i okolic uczestniczyli w Biegu Niepodległości. W taki właśnie sposób uczciliśmy 96 rocznicę Odzyskania Niepodległości w naszym mieści. Sport w codziennym życiu to długie, radosne i zdrowe życie a takich obywateli potrzeba Polsce.Dlatego inicjatywy związane ze świętowaniem ważnych dat narodowych poprzez sport są tak ważne. Dzieci i młodzież mają niepowtarzalną okazję świętowania poprzez to co lubią najbardziej - aktywność fizyczną, radość z sukcesów oraz współzaodnictwo, w dobrym tego słowa znaczerniu. Sukcesem Zespołu Szkół Budowlanych  w IV Biegu Niepoidległości było 3 miejsce uczennicy klasy 1 technikum logistyczneg Korneli Wilk. Współorganizatorami biegu, po raz czwarty z ramienia ZSB, byli pani Agata Scąber, Sandra Ledwig, Jacek Hargot i Dariusz Konstanciuk.

Nasze miejsca  w biegach-     III  miejsce dystans 850 m   Kornelia Wilk

VI miejsce dystans 1600 m Tomasz Kickaj

VII miejsca dystans 1600 m Michał Borkowski

Gratulujemy  to bardzo dobre miejsca jak na tak duza liczbę uczestników biegu.