Strona główna Gorące tematy Logistycy zwiedzali Firmę Velux w Namysłowie

Logistycy zwiedzali Firmę Velux w Namysłowie

Młodzież z klasy trzeciej i czwartej technikum logistycznego 17 października 2014 roku zwiedziła Fabrykę Okien Velux w Namysłowie.  Wizyta studyjna zorganizowana została w ramach realizowanego w naszej szkole projektu unijnego. W programie wycieczki było zapoznanie z historią  zakładu, organizacją pracy logistycznej - logistyki wewnetrzenj i zewnętrznej. Po odpowiednim przygotowaniu się czyli ubraniu antypoślizgowych butów, kamizelek odblaskowych oraz kasków młodzież z pracownikami firmy udała się na Factory Tour po zakładzie.

Był to bardzo ważny element wizyty. Przyszli logistycy oglądali poszczególne hale  produkcyjne i magazynowe, omawiano zasady bezpiecznej pracy, transportu oraz w praktyce zobaczyli to czego uczą się na zajęciach teoretycznych poświęconych logistyce.

Uczniowie dowiedzieli się także o działaniach Firmy Velux wspierających środowisko lokalne, akcjach charytatywnych i formach pomocy oferowanej pracownikom. Managerka zachęcała także do pracy w okresie wakacji oraz  odbywania praktyk zawodowych  w ich  zakładzie.

Firma Velux - to nowoczesny, dobrze zorganizowany zakład, dbający o pracowników, ich bezpieczeństwo oraz jakość swoich produktów o czym mogliśmy się przekonać w trakcie wizyty.