Strona główna Gorące tematy Dziękujemy Wszystkim, którzy swoim darem walczą z Justyną o życie

Dziękujemy Wszystkim, którzy swoim darem walczą z Justyną o życie

Nasza szkoła włączyła się z akcję pomocy Justynie Podgórskiej ,Brzeżance walczacej z chorobą nowotworową.Wolontariusze naszej szkoły przeprowadzili kwestę wśród uczniów ,z której dochód został przekazany na na konto fundacji pomagającej Justynie. Dziękuję wszystkim ,którzy włączyli się do akcji . Szczególne podziękowania  dla kandydatek do szkolnego wolontariatu, których zaangażowanie pomogło zrealizować akcję.

Do grona wolontariuszy przystąpiły : Klaudia Getko,Angelika Lewińska, Kamila Łaskarzewska, Natalia Grabowska, Ewa Sokołowska, Anna Zarzycka, Magda Capenko, Nikola Wojtarowicz.

opiekun SKC Tomasz Wypych