Strona główna Gorące tematy Znowu w czołówce

Znowu w czołówce

Dnia 24 września 2014 roku nasza młodzież, z sukcesem, startowała w Międzyszkolnych Sztafetowych Biegach Przełajowych. Panowie byli niepokonani -zajęli I miejsce, a nasze piękne dziewczyny przybiegły na metę jako trzecie.

Skład drużyny dziewcząt - Karolina Durmaj, Monika Nemś, Katarzyna Sowa, Inna Palamar, Kinga Skwarek, Aleksandra Pańkowska, Angelika Stach, Barbara Bielska

Już od kilkunastu lat nasi panowie wygrywają zawody lekkoatletyczne w sztafetowych biegach przełajowych. Od kilku lat jest to dystans 8x800m. Tym razem również byliśmy bezkonkurencyjni i jako mistrzowie powiatu awansowaliśmy do finału wojewódzkiego w Starym Oleśnie w dniu 16.10.2014. Sukces ten stał się jak widać tradycją naszej szkoły.Życzymy naszym chłopakom sukcesów w dalszej rywalizacji.

Jacek Hargot i Dariusz Konstanciuk