Strona główna Gorące tematy Uroczystość wręczenia świadectw klasom ZSZ

Uroczystość wręczenia świadectw klasom ZSZ

Dzień 13 czerwca (piatek) 2014 r.dla ostatnich klas Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 3  w ZSB był bardzo szczęśliwy. Uczniowie, z rąk dykrecji szkoły pani Moniki Jurek oraz wychowawców, odebrali świadectwa ukończenia szkoły. Tytuł najlepszego ucznia uzyskała  Karolina Gromadzka z klasy 3 g.

Uroczyste zakończenie nauki dla ZSZ odbyło sie w auli szkoły. Najlepsi absolwenci, jako pierwsi, otrzymali świadectwa oraz nagrody za wyniki w nauce oraz swoje aktywne działanie na rzecz szkoły i środowiska lokalnego.

Byłi to : Iwona Marszałek, Katarzyna Bieszczad, Adam Mazur z klasy 3 g oraz Dawid Alberski i Maciej Dewerenda z klasy 3 Ac.

Tytuł najbardziej obowiązkowego ucznia, który miał 100% frekwencji otrzymał, nie po raz pierwszy, Dawid Kudła.

W gronie młodzieży klas zawodowych zawsze jest duża grupa honorowych krwiodawców, również w klasach 3g i 3 Ac byli uczniowie, którzy oddawali najcenniejszy dar potrzebującym - KREW. Serdeczne podziękowania oraz dyplomy, w imieniu prezesa Zarządu Oddziału Rejonowego PCK w Brzegu Waleriana Twardzika,  honorowym krwiodawcom  - Agacie Fugiel, Justynie Kanak, Aleksandrze Łepskiej, Mateuszowi Straubowi, Karolowi Pacholewiczowi, wręczyła pani dyrektor Monika Jurek wraz z opieką Szkolnego Koła PCK Bogusławą Kopczyńską

Zaszczytu pożegnania sztandaru ZSB dostąpili Justyna Kanak, Iwona Marszałek i Damian Budzan.

Po raz ostatni jako uczeń nasz artysta - Dawid Alberski zagrał na gitarze dla swoich koleżanek i kolegów, nauczycieli i rodziców obiecując, że będzie wspierał, już jako absolwent, szkolne, artystyczne inicjatywy i uroczystości swoim talentem.

W imieniu całej społeczności Zespołu Szkół Budowlanych oraz Samorządu Uczniowskiego -  Sandra Głowińska i Adam Drożdżak pożegnali swoje koleżanki i kolegów życząc im licznych sukcesów w dalszym życiu oraz wszystkiego co najlepsze.