Strona główna Gorące tematy BUDMA 2014 - wizyta studyjna

BUDMA 2014 - wizyta studyjna

Dnia 14 marca 2014 roku w ramach Projektu Systemowego nr POKL.09.02.00-16-001/13 pn.: Opolskie Szkolnictwo Zawodowe Bliżej Rynku Pracy, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego odbył się wyjazd studyjny na Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2014, najważniejsze spotkanie profesjonalistów branży budowlanej w Europie Środkowo – Wschodniej.

Grupa 10 uczniów Zespołu Szkół Technicznych w Nysie wraz z młodzieżą za szkół zawodowych z Leśnicy, Kędzierzyna-Kożla, Grodkowa i Brzegu zwiedzała pawilony branżowe wystawców z Polski oraz 26 krajów świata min. z Francji, Chin, Niemiec, Turcji, Włoch, Korei Południowej, Hiszpanii, Szwajcarii, Izraela, Iranu.

Targi dedykowane były: architektom, wykonawcom, handlowcom oraz deweloperom.

Setki nowości produktowych i najnowsze osiągnięcia technologiczne, prezentowane w Poznaniu podczas bloku targów BUDMA 2014, dają pełen obraz przemian w podejściu do nowoczesnego budownictwa, bardziej ekologicznego i ekonomicznego, opartego na dobrych oraz estetycznych rozwiązaniach przestrzennych, osiąganych dzięki dobrym projektom i zastosowaniu najnowszej generacji materiałów.

BUDMA 2014 to powrót jednego z najciekawszych pod względem designu sektora łazienkowego czyli Salon Łazienek i Wellness AQUASAN. W ramach bloku targów BUDMA odbyły się Międzynarodowe Targi Kominkowe KOMINKI. Istotnym elementem targów była również jedyna w Polsce ekspozycja produktów i oferty firm zajmujących się tematyką infrastruktury sportowej czyli Targi CBS – Centrum Budownictwa Sportowego.

Hasłem przewodnim BUDMY – najważniejszego spotkania profesjonalistów branży budowlanej w Europie Środkowo-Wschodniej – było: Inspiracje, Budowa