Strona główna Gorące tematy Człowiek najlepsza inwestycja

Człowiek najlepsza inwestycja

Dnia 20 stycznia 2014 Marcin Jakus z klasy 4 technikum logistycznego znalazł się w gronie stypendystów Marszałka Województwa Opolskiego. To duże wyróżnienie dla Marcina oraz Zespołu Szkół Budowlanych w Brzegu. Człowiek jako najlepsza inwestycja to realizowany od zawsze zamysł edukacyjny naszej szkoły. Uczniowie klas technicznych od wielu lat zdobywają wiedzę i doświadczenie nie tylko na praktykach krajowych, ale i zagranicą – w Anglii, Niemczech, Irlandii, Austrii. Realizowane w ZSB projekty unijne poszerzają horyzonty naszej młodzieży.To technicy i absolwenci klas zawodowych stanowią najliczniejszą grupę zawodową. To z Ich usług  w tak wielu dziedzinach życia korzysta  społeczeństwo w Polsce i zagranicą.