Strona główna Gorące tematy Rysunek dla św. Mikołaja

Rysunek dla św. Mikołaja

Dnia 18 grudnia 2013 roku na Oddział Dziecięcy zajrzał św. Mikołaj wraz ze śnieżynkami by swoją obecnością i prezentami podtrzymać na duchu pacjentów, którzy trafili do szpitala przed świętami Bożego Narodzenia. Czas na wizyty św. Mikołaja  to nie tylko tradycyjny dzień 6 grudnia. Mali i starsi pacjenci cieszą się z każdych odwiedzin tak miłego gościa zwłaszcza w okresie przedświątecznym.

Wizyta św. Mikołaja i jego pomocników i  samodzielnie wybrana przytulanka pozwala zapomnieć  o chorobie i zabiegach, sprawia radość dzieciom i ich rodzicom. Podziękowaniem za  miłe odwiedziny był uśmiech chorych  pacjentów a św. Mikołaj, w tym roku, otrzymał namalowany w szpitalu piękny obrazek, który możecie zobaczyć na zdjęciu. Małej pacjentce  św. Mikołaj serdecznie dziękuje za ten prezent.

Każdego roku uczniowie naszej szkoły odwiedzają nie tylko Oddział Dziecięcy brzeskiego szpitala ale zapuszczają się wszędzie tam gdzie można znaleźć małych pacjentów. Na prośbę pani ordynator i siostry oddziałowej zmieniono czas wizyty na przedświąteczny by także w inne  grudniowe dni sprawić dzieciom radość.