Strona główna Gorące tematy Grudniowy koncert "Lepiej być wolnym"

Grudniowy koncert "Lepiej być wolnym"

Dnia 6 grudnia  2013  młodzież naszej szkoły uczestniczyła w grudniowym koncercie zorganizowanym przez szkolnego pedagoga panią Beatę Łukaszewicz w ramach Szkolnych Dni Profilaktyki. Spotkanie zorganizowano pod hasłami Lepiej być wolnym i Ogarnij się już czas. Zaproszeni  wykonawcy wraz z naszymi szkolnymi artystami podjęli się trudnego tematu życia, zagrożeń i uzależnień z jakimi borykają się często młodzi ludzie.

Były piosenki autorskie Gości wykonywane w stylu rap, byłu utwory rockowe, rozmowy z uczniami. Naszą szkołę reprezentowali na kocercie Damian Zając (śpiew), Dawid Jureczko i Damian Zuzek(gitara), Dawid Alberski (gitara i klawisze), Adam Czyrek (wstawki perkusyjne) a zagrali "Daj mi chwilę" Justyny Steczkowskiej, "Nothing els matters "Metallici oraz kompozycje własne.