Strona główna Gorące tematy Mikołajowa ekipa zaprosiła uczniów do wspólnego tańca

Mikołajowa ekipa zaprosiła uczniów do wspólnego tańca

To już tradycja, że w dniu 6 grudnia  mikołajowa  ekipa  zaprasza całą społeczność uczniowską ZSB do wspólnego  tańca. Na długiej przerwie do  znanej amerykańskiej piosenki świątecznej Jingle Bells wiekowy Mikołaj oraz jego pomocnicy  zatańczyli radosny taniec wprowadzając nas w świąteczny nastrój.

Układ  przygotowały  panie Marta Rabenda  i Agata Scaber opiekunki Samorządu Uczniowskiego i nasze roztańczone  nauczycielki wychowania fizycznego. Każdy, kto czuł się na siłach i ma poczucie humoru mógł  dołączyć do  grupy.  Św. Mikołaj  zmęczony ale  pełen dobrej energii wrócił do swoich obowiązków rozdając "grzecznym uczniom" cukierki by wzmocnić ich siły na dalsze godziny nauki.