Strona główna Gorące tematy Andrzejkowe wrożenie

Andrzejkowe wrożenie

Cały piątek 29 listopada 2013, by tradycji stało się zadość, członkowie Samorządu Uczniowskiego - Renia Półtorak Joasia Listowska, Maja Wiśniewska i Marek  Cichowski przebrani wg własnego pomysłu wyruszyli na andrzejkowe wróżenie.

Każdego roku już od wielu lat w wigilię imienin Andrzeja uczniowie naszej szkoły zapraszają koleżanki i kolegów na wspólną zabawę. W szkole pojawiają się wróżki różnej maści, czarne koty i  inne magiczne postaci tworząc odpowiednią atmosferę do wróżb. W tym roku Renia, Maja, Joasia i Marek wróżyli na holu szkoły i docierali do każdej klasy oferując chętnym same dobre wróżby Odczytywano długość życia z linii na dłoniach przepowiadano miłość, wykorzystując karty  kamienie i kubeczki.