Strona główna Gorące tematy Podsumowanie projektu Szkoła Kluczowych Kompetencji

Podsumowanie projektu Szkoła Kluczowych Kompetencji

Dnia 7 listopada 2013 na Zamku Piastów Śląskich w Brzegu spotkali się  beneficjenci projektu unijnego " Szkoła Kluczowych Kompetencji" realizowanego od 1.10.2009 do 31.12.2013 roku.W podsumowaniu  wzięli  także udział  przedstawiciele władz powiatu, dyrektorzy szkół, nauczyciele oraz  organizatorzy  z ramienia  Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu. Liderem przedsięwzięcia była Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie.

W projekcie wzięło udział 307 uczniów z Zespołu Szkół Budowlanych, Zespołu Szkół Ekonomicznych oraz Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Brzegu. Na wspólnym spotkaniu uczestnicy wraz z nauczycielami podsumowali realizowane zadania wzbogacając swoje wypowiedzi prezentacją multimedialną. Zabawne scenki szkolne przedstawiła młodzież z ZSE.

Wszyscy uczestnicy projektu otrzymają certyfikaty, które zostaną uroczyście wręczone w szkołach.

Dzięki projektowi "Szkoła Kluczowych Kompetencji"  uczniowie zyskali wiedzę i umiejętności z zakresu matematyki, informatyki, języków obcych i przedsiębiorczości a szkoły pozyskały nowe pomoce dydaktyczne.

Prezentacja multimedialna podsumowująca projekt