Strona główna Gorące tematy Już wakacje się zaczęły

Już wakacje się zaczęły

Już wakacje się zaczęły,
do widzenia szkoło!
Nie ujrzymy cię przez lato,
bawiąc się wesoło.

To już koniec tegorocznej nauki.  Dnia 28 czerwca 2013 młoldzież Zespołu Szkół Budowlanych w Brzegu uroczyście żegnała się na okres dwóch miesięcy ze szkołą by odpocząć i nabrać sił do dalszej edukacji.
Pani dyrektor Monika Jurek  wraz z wychowawcami klas  wręczyła świadectwa i nagrody książkowe  najlepeszym uczniom życząc im wspaniałych wakacji oraz w następnym roku szkolnym. dalszych sukcesów i wytrwałości w nauce  z tak dobrymi efektami
Najlepszą uczennicą tego roku szkolnego  była Agnieszka Grązka z klasy 3 TL wytypowana do  stypendium Prezesa Rady Ministrów, aktywna działaczka Szkolnego Koła Caritas, honorowy krwiodawca, reprezentantka szkolnej drużyny  ratowniczej.
W gronie najlepszych znaleźli się:
Magda Dedyk, Karolina Krawiec, Ewelina Kuś, Paweł kawiak, Renata Półtorak, Marek Cichowski, Marcin Jakus, Adam Drożdżak, Piotr Wereszczyński

Za aktywną działalność na rzecz szkoły oraz promowanie jej w środowisku lokalnym podziękowano  także  Dagmarze Sieńko, Aleksandrze Sulikowskiej i Filipowi Grygielowi.

Najlepszymi czytelnikami roku szkolnego 2012/2013  były, w klasach technikum Aleksandra Sulikowska, w klasach ZSZ Patrycja Inglot.

Do podziękowań za całoroczną działalność dołączyli się także opiekunowie -  Szkolnego Koła PCK  pani Bogusława Kopczyńska dziękując  naszym Honorowym Krwiodawcom  oraz  ze  Szkolnego Koła Caritas pan Tomasz Wypych dziękował wolontariuszom  za dar serca jakim jest bezinteresowna pomoc innym.

Nie zapomniano także o sportowcach a byli to Łukasz Hrydczuk, Wojtek Semenowicz, Przemek Mykita, Damian i Jarek Nagaj, Marek Cichowski oraz Jarek Franczyk i Dawid Alberski. Gratulacje wraz z panią dyrektor złożył pan Jacek Hargot.

W imieniu Samorządu Uczniowskiego słonecznych, bezpiecznych i niezwykłych wakacji życzyli Dagmara Sieńko i Marek Cichowski. Serdecznie podziękowano opiekunkom SU paniom Marcie Rabendzie i Agacie Scąber.