Strona główna Gorące tematy Uroczyste zakończenie nauki w ZSZ

Uroczyste zakończenie nauki w ZSZ

"Sztuka życia to sztuka korzystania z doświadczeń swoich i cudzych"

Te słowa towarzyszyły uczniom ZSZ opuszczającym mury naszej szkoły. 14 czerwca 2013 młodzież klas Zasadniczej Szkoły Zawodowej zakończyli swoją edukację odbierając, z rąk pani dyrektor Moniki Jurek oraz wychowawców -  Beaty Pastuszki, Jacka Hargota, Mariana Mudrego oraz Stanisława Bernackiego świadectwa oraz nagrody książkowe za dobre wyniki w nauce i aktywną działalność na rzecz szkoły.

W gronie nagrodzonych znaleźli się Justyna Sagan, Aneta Rybak, Ewelina Czerwińska, Mateusz Jarosławski oraz Daniel Głaz Zaszczytu uroczystego pożegnania sztandaru ZSB dostąpili  Karolina Śmigórska, Klaudia Pilarska i Michał Silarski. W imieniu  absolwentów społeczność budowlanki pożegnała uczennica 3 e Aneta Rybak. W tym uroczystym dniu nie zapomniano o uhonorowaniu naszych  krwiodawców a jest ich w naszej szkole bardzo wielu. Z rąk Szymona Drekslera podziękowania otrzymali także panowie, którzy aktywnie zaangażowali się w pomoc przy organizacji  Biegu Niepodległości.

W tym dniu żegnano także przewodniczącą Rady Rodziców panią Iwonę Linkowską dziękując za kilkuletnią pracę na rzecz szkoły.

Koleżanki i kolegów żegnali przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego Dagmara Sieńko i  śpiewająco Damian Zając.