Strona główna Gorące tematy Wizyta uczniów Gimnazjum w naszej szkole

Wizyta uczniów Gimnazjum w naszej szkole

Uczniowie Publicznego Gimnazjum nr 1,  3 i 4  z Oddziałami Integracyjnymi w  Brzegu oraz z Kościerzyc odwiedzili naszą szkołę by zapoznać się z oferowanymi,niezwykle interesującymi, kierunkami kształcenia.

W ramach wizyty mieli okazję nie tylko  zwiedzić budynek ZSB, porozmawiać z uczniami z poszczególnych klas ale i  zobaczyć zmagania uczestników XVII Ogólnopolskiego Młodzieżowego  Turnieju Motoryzacyjnego. Gimnazjaliści  obserwowali  jazdę samochodem z "talerzem Stwarda".Sami wzięli udział w happeningu z wykorzystaniem alkogogli, konkurencjiach sprawnościowych związanych z możliwościami ruchowymi  w alkoghoglach Obejrzeli film prezentujący nasze kierunki kształcenia, zobaczyć jak wiele dzieje się w naszej szkole i jak duzo możliowści oferuje ZSB w ramach rozwoju własnych zainteresowań.