Strona główna Gorące tematy Logistyka w biznesie

Logistyka w biznesie

Tegoroczny Dzień Logistyka  obchodzony był w naszej szkole pod hasłem "Logistyka w Biznesie"

27 marca 2013 uczniowie klas technikum logistycznego ,pod opieką pani Bogusławy Kopczyńskiej  i pana Andrzeja Pawlickiego, pojechali  do Wyższej Szkoły  Bankowej w Opolu by tam przekonać się jak bardzo logistka łączy się z giełdą, bankowością i innymi dziedzinami, które można studiować na uczelniach o kierunkach ekonomicznych.

Młodzież miała okazję uczestniczyć w grze planszowej wymagającej wiedzy, bystrości umysłu, planowania wydatków oraz umiejętności inwestowania na giełdzie tak by osiągnąć jak największe zyski. Po rozgrywkach  odbył się krótki wykład na temat autoprezentacji. W kilku słowach prelegent zaprezentował  także Wyższą Szkołę Bankową  we Wrocławiau a szczególnie jej Wydział Ekonomiczny  działający w Opolu.