Strona główna Gorące tematy Rusz się człowieku na wiosnę

Rusz się człowieku na wiosnę

21 marca  2013 roku uczniowie naszej szkoły witali. Pierwszy Dzień Wiosny pod hasłem "Rusz się człowieku na wiosnę"  W tym dniu swoje podwoje otwarły 3 sale kinowe gdzie  młodzież mogła obejrzeć interesujące  filmy w gwiazdorskiej obsadzie. Chętni do wysiłku fizycznego wzięli udział w rozgrywkach piłki nożnej halowej oraz piłki siatkowej oraz w tenisie stołowym.. Inni wyciskali siódme poty na siłowni,  a przedstawiciele poszczególnych klas o zacięciu informatycznym puszczali wodze fantazji by stworzyć niezwykłe filmiki o szkole i swojej klasie. Przygotowane prezentacje będzie oceniało fachowe jury uczniowsko - nauczycielskie.

Punktem kulminacyjnym dnia był  konkurs na  wiosenne przebranie, jego uczestnicy musieli wykazać się fantazja, pomysłowością oraz poczuciem humoru.

Rozpoczęciu szkolnych dni wiosny oraz ich zakonczeniu towarzyszyła  piosenka Marka Grechuty "Wiosna ach to Ty" Zwycięzcy w sportowych potyczkach, z rąk pani dyrektor Moniki Jurek i pomysłodawców imprezy,  pani Agaty Scąber, Marty Rabendy i pana  Mariana Mudrego, otrzymali dyplomy. Ponieważ wszystkie przebrania  bardzo się podobały  uznano, że wszystkim  należy się  pierwsze miejsce.

W takiej właśnie formie  spędzano Pierwszy Dzień Wiosny w Zespole Szkół Budowlanych w Brzegu

.