Strona główna Gorące tematy Spotkanie klasowe w kręgielni

Spotkanie klasowe w kręgielni

Klasa  4 Technikum budowlanego od momentu pojawienia się  w naszej szkole dała się poznać od jak najlepszej strony.  Od początku włączała się w prace na rzecz ZSB. Jej najbardziej aktywni uczniowie  działali w SU, uczestniczyli w olimpiadach, konkursach, szkolnych przedstawieniach teatralnych, jasełkach, byli członkami wolontariatu,Klubu Ekologicznego, wspomagali swoimi talentami artystycznymi bibliotekę szkolną. Nie ma imprezy, w której nie brali by udziału. Ludzie orkiestra to najlepsze określenie  ich aktywności.

W piątkowe popołudnie, by uczcić zbliżający się nieuchronnie moment zakończenia 4 letniej  nauki , cała klasa spotkała się  w brzeskiej kręgielni.

Po raz kolejny miło spędzono czas w swoim towarzystwie. Już niedługo opuszczą  mury naszej szkoły wybierając swoją drogę dorosłego życia,  ale te wspólne chwile będą wspominać z przyjemnością.

Ogromnie miło było nam  nauczycielom uczestniczyć w tym kolejnym spotkaniu klasowym. Ewelina Oliwa z tej okazji upiekła przepyszny tort by wszyscy uczestnicy  - gracze  mieli, nie tylko miłe ale i "słodkie" wspomnienia.

Część spośród społeczności klasowej 4 TBR grała po raz pierwszy. Ostra choć fair play rywalizacja  stanowiła świetną zabawę.Techniki graczy były  różne od klasycznych do  tzw stylu rozpaczliwego. Był czas na  wspólne rozmowy, pogawędkę z wychowawcą panią Ireną Kołcz, na instruktaż jak należy wybrać kulę, jaką technikę zastosować by efekt zadowolił rzucającego.

Mogliśmy poznać bywalców kręgielni, którzy jednym rzutem zbijali wszystkie kręgle zdobywając największą ilość punktów. Ale nie liczby były najważniejsze ale wspólna klasowa impreza.